آزمون زبان انگلیسی دولینگو

آزمون زبان (Duolingo) یک آزمون بین‌المللی برای پذیرش تحصیلی که به صورت آنلاین برگزار می‌گردد؛ بنابراین نیازی به حضور فیزیکی در مرکز آزمون و یا سفر به یک کشور دیگر جهت شرکت در آن نمی‌باشد. هیچ‌گونه محدودیت زمانی نیز برای شرکت در این آزمون وجود ندارد و بدین ترتیب متقاضی می‌تواند در هر زمان و هر مکانی که بخواهد از طریق کامپیوتر و وب‌کم در این آزمون شرکت کند و مدرک زبان انگلیسی خود را دریافت نماید.
دولینگو یک مصاحبه ویدئویی و نمونه Writing نیز از شما به دانشگاه یا موسسه مورد نظرتان ارائه می‌دهد که توسط دولینگو همراه با نتایج و نمرات آزمون به موسسه مورد نظر شما ارسال می‌گردد. این بخش تاثیری بر نمره نهائی ندارد.
کل فرآیند آزمون حدود ۱ ساعت به طول می‌انجامد و نتایج آن طی ۴۸ ساعت به متقاضیان اعلام می‌شود. همچنین این امکان وجود دارد که نتیجه آزمون خود را بلافاصله پس از دریافت، با تعداد نامحدودی از موسسات به اشتراک بگذارید.
آزمون Duolingo از اعتبار خوبی برخوردار است و نمره آن، مورد تایید بسیاری از موسسات علمی از جمله صدها دانشگاه و مرکز آموزشی در سراسر جهان می‌باشد که نمرات آزمون دولینگو را به عنوان بخشی از فرآیند پذیرش خود قرار داده‌اند.

در صفحه "Institutions" سایت Duolingo، لیست کامل موسساتی که نتیجه آزمون دولینگو مورد پذیرش آن‌ها می‌باشد را مشاهده نمایید.

Link To Institutions Page