مسیر ویژه دولینگو

این صفحه به عنوان نقشه راه موفقیت در آزمون Duolingo توسط ایران دولینگو ایجاد شده است. در این صفحه مسیری روشن همراه با گامهایی مشخص برای رسیدن به موفقیت در آزمون دولینگو ترسیم شده است. پیشنهاد میشود این مسیر گام به گام و با برنامه ریزی، تمرکز، تلاش و پشتکار به طور دقیق طی گردد تا موفقیت حاصل شود.

 1. گام اول

  شرکت در Practice Test

  اولین گام برای آمادگی در آزمون Duolingo شرکت در Practice Test در سایت آزمون است. شما می‌توانید از این لینک در آزمون پرکتیس تست شرکت کنید.

  ولی قبل از شرکت در آزمون Practice Test حتما فایل راهنمای آزمون را مطالعه کنید

 2. گام دوم

  عضویت در شبکه‌های اجتماعی ایران دولینگو

  کانال ایران دولینگو به منظور اطلاع‌رسانی برای آزمون آنلاین Duolingo ایجاد شده است. در واقع گام دوم برای آمادگی در آزمون دولینگو، مطالعه مطالب کانال با جستجوی هشتگ‌ها است. برای اطلاع از نحوه برگزاری آزمون، قوانین و مقررات آزمون، نمونه سؤالات، ویدئوها و مطالب کاربردی، نحوه پرداخت، دانشگاه‌ها و مؤسسات مجاز، هم‌ترازی این آزمون با آزمون‌های تافل و آیلتس می‌توانید از مطالب کانال استفاده کنید.

  کانال تلگرام ایران دولینگو
  کانال تجربیات آزمون دولینگو
  کانال تلگرام مسیر ویژه‌ی دولینگو
  اینستاگرام فارسی ایران دولینگو
  اینستاگرام انگلیسی ایران دولینگو)
 3. گام سوم

  شرکت در آزمون تعیین سطح

  پرکتیس تست Proficiency متقاضیان را به درستی نشان نمی‌دهد و دغدغه بسیاری از متقاضیان این آزمون این است که در چه سطحی قرار دارند و آیا می‌توانند در آزمون اصلی شرکت کنند یا نه. شرکت در آزمون اصلی دولینگو با پرداخت هزینه همراه است و امکان دارد متقاضیان با عدم اطلاع از سطح واقعی خود به نمره دلخواه خود دست پیدا نکنند و مجددا متحمل هزینه شوند. گروه ایران دولینگو با طراحی آزمون تعیین سطح به این دغدغه پاسخ داده است.

  این گام به زعم ایران دولینگو یکی از مهم‌ترین گام‌ها برای رسیدن به آمادگی در آزمون دولینگو است

 4. گام چهارم

  برنامه ریزی و مطالعه

  گام چهارم دارای چند فعالیت عمده و مهم برای رسیدن به موفقیت در آزمون دولینگو به شرح زیر است

  1. شرکت در تمرینات روزانه گروه ایران دولینگو
  2. شرکت در دوره های خصوصی و نیمه خصوصی آنلاین
  3. شرکت در کارگاه آنلاین تکنیک‌های دیکتیشن
  4. مطالعه سوالات واقعی آزمون دولینگو
  5. تصحیح رایتینگ Di و ۵۰ واژه
  6. مطالعه منابع و مطالب کانال ایران دولینگو
 5. گام پنجم

  شرکت در آزمون تعیین سطح قبل از آزمون اصلی

  گام پنجم برای آمادگی بهتر در آزمون دولینگو شرکت مجدد در Placement Test است. پس از شرکت در کلاس‌ها، مطالعه منابع و پکیج‌ها و... (گام چهارم) و قبل از شرکت در آزمون اصلی، متقاضیان نیاز دارند که از سطح خود مطلع شوند. Placement Test به اعتماد به نفس متقاضیان برای شرکت در آزمون اصلی کمک خیلی زیادی می‌کند.

 6. گام ششم

  توجه به Requirements & Rules

  آزمون دولینگو به عنوان یک آزمون آنلاین دارای استلزاماتی است که متقاضیان باید رعایت کنند. بدیهی است رعایت این استلزامات منجر به Certify شدن آزمون خواهد شد. گروه ایران دولینگو به متقاضیان آزمون توصیه می‌کند قبل از آزمون اصلی تمامی استلزامات را با جستجوی هشتگ‌های #Requirement و #Rules در کانال ایران دولینگو مطالعه کنند و به ویدئوهایی که در این زمینه در کانال موجود است توجه نمایند.

 7. گام هفتم

  پرداخت هزینه و شرکت در آزمون اصلی

  پس از طی مسیر و آمادگی کامل، اکنون وقت پرداخت هزینه آزمون و اقدام به آزمون نهایی است. متقاضیان می‌توانند با داشتن کارت اعتباری بین‌المللی هزینه آزمون را پرداخت کنند ولی اگر متقاضی داخل کشور هستید و کارت اعتباری بین‌المللی ندارید، ایران دولینگو می‌تواند خدمات پرداخت بین‌المللی شما را انجام دهد. برای این منظور از این لینک استفاده کنید.

گروه ایران دولینگو به عنوان اولین و بزرگترین گروه در زمینه آزمون دولینگو برای شما عزیزان آرزوی موفقیت و بهترین نتیجه را دارد.