ایران دولینگو پک

کامل‌ترین مجموعه سؤالات واقعی آزمون زبان انگلیسی دولینگو در یک پک بی‌نظیر برای شما گردآوری شده است.

این مجموعه تمام دوازده نوع سؤالات آزمون دولینگو را شامل می‌شود.

عناوین و ترتیب سؤالات به صورت زیر است:

 • Reading
  • C-Test
  • RealWord Text
 • Listening
  • Dictation
  • RealWord Audio
 • Writing
  • Describe Image
  • ۵۰ Words
  • Sample
 • Speaking</>
  • Describe Image
  • Read Aloud
  • Cue Cards
  • Interview
  • Audio

تمام سؤالات در محیطی کاملا شبیه آزمون دولینگو طراحی شده‌اند تا داوطلب بتواند نزدیک‌ترین تجربه به آزمون اصلی را در حین تمرین داشته باشد.

در تمام انواع سؤالات تایمری برای یادآوری مهلت زمان پاسخ‌دهی به هر سؤال در نظر گرفته شده که به شما کمک می‌کند زمان پاسخ‌دهی خود را مدیریت کنید. زیرا در آزمون دولینگو زمان بزرگترین دشمن شماست.

این مجموعه سؤالات کاملا ریسپانسیو ساخته شده که به راحتی بتوانید توسط کامپیوتر یا موبایل یا تبلت خود از آن استفاده کنید.

تمامی سؤالات از منابع معتبر جمع‌آوری شده و همگی سؤالات استاندارد و واقعی آزمون دولینگو هستند. برای اطمینان از واقعی بودن سؤالات ما می‌توانید از کانال تجربه‌ی متقاضیان در تلگرام بازدید کرده و نظرات کاربرانی که این مجموعه را تهیه کرده‌اند مطالعه کنید.

مهم ترین ویژگی پک سوالات واقعی این است که تمامی سوالات دارای نمونه پاسخ اساتید برجسته ایران دولینگو هستند. پاسخ‌ها با کلیک بر روی‌ دکمه‌ی Answer در زیر هر سؤال برای داوطلب نمایش داده خواهد شد.


هدیه‌ی رایگان ما به شما:

شما می‌توانید با عضویت در سایت ایران دولینگو به صورت رایگان تا ۱۰ سوال از این مجموعه را ببینید و با اطمینان خاطر، برای خرید یکی از پلن‌های تعریف شده اقدام نمایید.

علاوه بر این، سوالات دو بخش مصاحبه که در آزمون نمره ندارد؛ برای کسانی که این محصول فوق العاده را تهیه می کنند؛ رایگان می باشد.


در ادامه به معرفی بخش‌های موجود در این مجموعه می‌پردازیم:

بخش Reading C-Test:

در این بخش بیش از صدها تمرین واقعی C-Test از آزمون دولینگو وجود دارد که در محیط شبیه سازی شده آزمون واقعی در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید پاسخ خود را تایپ کنید و در پایان با کلیک روی دکمه‌ی Answer پاسخ صحیح را مشاهده نمایید. تایمر نیز در بالای سؤال زمان را به شما یادآوری می‌کند.

Reading C-Test
Reading C-Test

بخش Reading RealWord-Text:

در این بخش نیز بیش از صدها تمرین واقعی دولینگو وجود دارد که این محیط کاملا شبیه محیط آزمون واقعی طراحی شده است. کلمات قابل انتخاب هستند و پس از انتخاب روی گزینه Your Answer کلیک کنید تا بدانید چه کلماتی را اشتباه انتخاب کرده اید. همچنین با کلیک بر روی دکمه‌ی Answer کلمات صحیح مشخص شده و می‌توانید با پاسخ‌های صحیح آشنا شوید.

Reading RealWord-Text
Reading RealWord-Text

بخش Listening Dictation:

در این بخش کاملا شبیه آزمون اصلی دولینگو، یک دکمه‌ی بزرگ به شکل اسپیکر وجود دارد که با کلیک بر روی آن سؤال برای شما پخش خواهد شد. در این بخش باید در زمان یک دقیقه جمله‌ای که می‌شنوید را در قسمت مشخص شده تایپ نمایید. با تمرین و زمان‌بندی صحیح و بهبود سرعت تایپ خود در این بخش می‌توانید نمره‌ی خوبی
از آزمون دولینگو کسب نمایید.
پس از تایپ جواب خود، با کلیک بر روی دکمه‌ی Answer پاسخ صحیح در تکست باکس به جای پاسخ شما جایگزین می‌گردد.

Listening Dictation
Listening Dictation
بخش Listening RealWord-Audio:

در این بخش ۹ دکمه‌ی پخش برای ۹ کلمه وجود دارد. با کلیک بر روی هر دکمه‌ یک کلمه برای شما خوانده می‌شود. تعدادی از کلمات واقعی و صحیح هستند و شما باید کلمه‌ی صحیح را تشخیص دهید. با کلیک بر روی دکمه‌ی Answer کلمات صحیح برای شما مشخص می‌شوند. این قسمت قابلیت  انتخاب دارد و با کلیک بر روی گزینه Your Answer می توانید پاسخ‌های خود را با پاسخ‌های صحیح مقایسه نمایید.
مدت زمان این بخش ۹۰ ثانیه است که در بالای سؤال، تایمر این زمان را به شما یادآوری می‌کند.

Listening RealWord-Audio
Listening RealWord-Audio

بخش Writing Describe Image:

در این بخش بیش از صدها سؤال واقعی دولینگو و تصاویر مختلف وجود دارد که باید شرحی بر تصویر در چند جمله بنویسید. در قسمت مشخص شده می‌توانید با توجه به زمان ۱ دقیقه‌ای، پاسخ خود را تایپ کرده و پس از تایپ پاسخ، با کلیک بر روی دکمه‌ی Answer پاسخ‌ نمونه‌ی ما را هم مشاهده کنید. تمامی‌ پاسخ‌های این بخش
توسط اساتید برجسته‌ی گروه ایران دولینگو نوشته شده و می‌توانید با تمرکز و تمرین بر روی پاسخ نمونه، تسلط خود را در این نوع سؤالات افزایش دهید.

Writing Describe Image
Writing Describe Image

بخش Writing 50 Word:

در این بخش شما ۵ دقیقه زمان دارید که به یک سؤال تعیین شده پاسخ دهید. پاسخ شما باید بیشتر از ۵۰ کلمه باشد. زمان در این بخش به شما یادآوری می‌شود و کلمات شما نیز شمرده خواهد شد و به شما نمایش داده می‌شود.
پس از تایپ پاسخ خود، با کلیک بر روی دکمه Answer پاسخ‌ نمونه‌ی نوشته شده توسط اساتید ایران دولینگو نیز به شما نمایش داده می‌شود.

Writing 50 Word
Writing 50 Word

بخش Speaking Describe Image:

در این بخش صدها تمرین واقعی از دولینگو قرار داده‌ایم و برای هر تصویر نیز پاسخی به صورت یک فایل صوتی آماده کرده‌ایم که با کلیک بر روی دکمه‌ی Answer می‌توانید به پاسخ نمونه‌ی ما که توسط اساتید برجسته ما تهیه شده است گوش داده و مهارت اسپیکینگ خود را تقویت نمایید.

Speaking Describe Image
Speaking Describe Image

بخش Speaking Read Aloud:

در این بخش بیش از صدها تمرین اسپیکینگ قرار دارد که شما برای پاسخ باید از روی متن سؤال بخوانید. تمامی این تمرینات دارای پاسخ صحیح هستند و با کلیک بر روی دکمه‌ی Answer پاسخ صحیح برای شما پخش خواهد شد. در این تمرین فقط ۲۰ ثانیه فرصت دارید.

Speaking Read Aloud
Speaking Read Aloud

بخش Speaking Cue Cards:

در این بخش صدها تمرین واقعی از کیو کاردهای دولینگو قرار گرفته و همگی با پاسخ‌های دقیق و کامل تکمیل شده‌اند. با کلیک بر روی دکمه‌ی Answer پاسخ این بخش به صورت تکست به شما نمایش داده می‌شود. نمونه پاسخ این تمرین را در تصویر بعدی می‌توانید مشاهده کنید.

Speaking Cue Cards
Speaking Cue Cards

نمونه پاسخ تمرین کیو کارد:

Cue cards answer
Cue cards answer

بخش Speaking Audio:

در این بخش نیز صدها تمرین اسپیکینگ Audio قرار گرفته که همگی به صورت تکست و صوت دارای پاسخ هستند و پس از شنیدن سؤال، با کلیک بر روی دکمه‌ی Answer می‌توانید متن سؤال، متن جواب و صوت جواب را مشاهده نمایید.

Speaking Audio
Speaking Audio

بخش‌های مصاحبه‌ی اسپیکینگ و رایتینگ در این مجموعه به صورت رایگان تقدیم شما خواهند شد و در هر کدام بیش از ۲۰۰ نمونه سؤال مصاحبه وجود دارد. سوالات بخش مصاحبه دارای پاسخ نیستند. این بخش در آزمون دولینگو نمره ندارد و فقط برای دانشگاه مقصد ارسال خواهد شد.

این مجموعه بی نظیر را از لینک زیر تهیه نمایید:
ایران دولینگو پک

4 دیدگاه برای “ایران دولینگو پک

  1. سلام و درود.
   تعداد سوالات دقیق هر بخش مشخص نیست چون روزانه بر تعداد سوالات خودمون اضافه می‌کنیم. بعضی بخش ها چند صد سوال و برخی حدود ۱۰۰ سوال.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *